Przejdź do treści
HP Engage
Logo HP

HP Engage

Powered by ROLV

Poznaj rozwiązania HP dla punktów sprzedaży

Dobierz idealny produkt dla swojej firmy.

HP zmienia spojrzenie na obsługę klienta, oferując różnorodne technologie, począwszy od tradycyjnych rozwiązań, aż po mobilne i kioski. To technologia, która zwiększa efektywność pracowników i angażuje klientów. Systemy do punktów sprzedaży HP Engage cechują się zaawansowanym i spójnym stylem, co pozwala na łatwą adaptację do różnych rodzajów działalności, niezależnie od jej lokalizacji.

HP Engage One All-in-One Pro

Systemy POS
typu All-in-One

Osiągnij wyższą wydajność i wykorzystaj pełnię dostępnej przestrzeni, dostarczając klientom oczekiwane przez nich doświadczenie za pomocą systemu POS, który doskonale komponuje się z otoczeniem Twojej firmy.

HP POS Mobile

Konwertowalne i mobilne
Systemy POS

Platformy modułowe dla punktów sprzedaży umożliwiają rozszerzanie systemu, aby dostosować go do pojawiących się potrzeb.

Odtwórz film na temat HP POS

poznaj technologie jutra dzięki HP ENGAGE

Systemy modułowe HP

Systemy modułowe

Wydajne zarządzanie firmą z poziomu sklepu lub zaplecza dzięki modułowym systemom HP Engage Flex. Nasze stabilne, bezpieczne i wydajne platformy dla handlu detalicznego zapewniają maksymalną elastyczność w różnych zastosowaniach.

Kioski samoobsługowe HP

Kioski samoobsługowe 

Nowoczesna, zaawansowana samoobsługa, stworzona z myślą o dzisiejszym biznesie. Oferuje ogromną moc obliczeniową w eleganckim korpusie, który można niemal całkowicie dostosować do własnych wymagań.

Urządzenia peryferyjne HP

Urządzenia peryferyjne

Urządzenia peryferyjne przeznaczone do systemów punktów sprzedaży HP Engage. Od skanerów kodów kreskowych po drukarki paragonów, szuflady kasowe i wyświetlacze. Umożliwiają one dostosowanie rozwiązania POS za pomocą akcesoriów odpowiadających potrzebom biznesowym.

Bezpłatna wycena!

Kontakt

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316