Przejdź do treści
Logo HP

HP Engage

Powered by ROLV

Konwertowalne i mobilne
Systemy POS

Stworzony dla wymagających środowisk biznesowych. HP Engage Go płynnie przechodzi od stacjonarnego POS do tabletu. Wygoda i niezawodność pozwalają na płynną pracę w dowolnym miejscu i w dowolny sposób.

Poznaj produkty

HP Engage Go 13,5″
System mobilny

Wyjątkowa wszechstronność, która zachwyca klientów

Zaangażuj klientów, gdziekolwiek się znajdują, dzięki urządzeniu, które płynnie przechodzi od systemu stołowego do eleganckiego i lekkiego tabletu i oferuje różnorodne akcesoria, w tym MSR, skaner kodów kreskowych i inne.

Wydajna praca dzięki procesorowi Intel® Core™ i5, dyskowi SSD o pojemności 256 GB i baterii wystarczającej nawet na 10 godzin pracy. Aplikacje są łatwiejsze w nawigacji na dużym ekranie o przekątnej 13,5″, a dzięki dobrze znanym opcjom systemu operacyjnego można płynnie uruchamiać wiele popularnych aplikacji niemobilnych

Zbudowany, by trwać

System przeszedł 120 000 godzin rygorystycznych testów, jest odporny na kurz i płyny (klasa IP54) i może wytrzymać częstą dezynfekcję. Ekran ze szkła Corning® Gorilla® zapewnia silną ochronę przed zarysowaniami

HP Engage Go 10″
System mobilny

Potężna wydajność. Łatwy w użyciu

Bez wysiłku przekształca się z systemu nablatowego w usprawniony, mobilny tablet. Bezproblemowa integracja niezbędnych akcesoriów POS, takich jak MSR lub skaner kodów kreskowych i nie tylko.

Wydajna praca dzięki procesorowi Intel® Core™ i5, dyskowi SSD 256 GB, 16 GB pamięci RAM, do 9 godzin pracy na baterii i HP Fast Charge (ładowanie 50% w 30 minut). Dzięki 10-calowemu ekranowi i znanym opcjom systemu operacyjnego obsługuje wiele standardowych aplikacji niemobilnych.

Bezpieczeństwo i ochrona

HP Wolf Security for Business zapewnia wymuszoną sprzętowo, zawsze włączoną i niezawodną ochronę. Dostosuj metody odblokowywania, monitoruj urządzenia i zarządzaj uprawnieniami za pomocą oprogramowania HP Smart Dock.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena!

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316