Przejdź do treści
Logo HP

HP Engage

Powered by ROLV
HP All-in-One

Systemy POS typu "All-In-One"

Styl bez kompromisów. Uzyskaj większą produktywność i zmaksymalizuj przestrzeń, zapewniając jednocześnie klientom doświadczenie, którego oczekują, dzięki systemowi punktów sprzedaży, który uzupełnia Twoje środowisko.

Poznaj produkty

HP Engange One

Elegancki. Nowoczesny.
Dopasowany.

Przedstawiamy rewolucyjny system sprzedaży detalicznej, który przekształca przestrzeń handlową w miejsce, w którym satysfakcja klienta i wydajność biznesowa osiągają nowy, niespotykany dotąd poziom. Zwiększa zadowolenie klientów, wspiera kluczowe procesy biznesowe oraz gwarantuje bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój.

Dzisiejszy biznes stawia coraz wyższe wymagania w zakresie ochrony danych i konsumentów. W odpowiedzi na te potrzeby przedstawiamy HP Engage One, wyposażony w automatycznie naprawialny BIOS oraz innowacyjne oprogramowanie układowe, które skutecznie chroni BIOS przed potencjalnymi atakami. Zapewnia to nie tylko ochronę danych, ale także bezpieczeństwo urządzenia i zaufanie klientów.

Bezpieczeństwo. Na dłużej.

Dzięki procesorom Intel® 7. generacji, solidnemu systemowi z 5-letnim cyklem życia i standardowej ograniczonej gwarancji, która trwa do 3 lat, zyskujesz pewność, że Twoje zadania będą działać płynnie i niezawodnie. Opcjonalny pakiet usług HP Care zapewnia jeszcze większy spokój ducha dzięki nawet 5-letniej gwarancji.

HP Engange One Pro

Wysoka wydajność dla bardzo płynnych interakcji.

HP Engage One Pro All-in-One jest wynikiem starannego rozwoju w celu zwiększenia zadowolenia klientów i wsparcia kluczowych operacji biznesowych. Jest to połączenie elegancji i trwałości, uzupełnione o potężną moc obliczeniową, która oferuje bogactwo opcji dostosowywania.

Zwiększ produktywność do granic możliwości dzięki procesorowi Intel® Core™ i9 dziesiątej generacji i zoptymalizowanej wydajności termicznej, aby zapewnić szybkie i płynne interakcje z klientami przy jednoczesnej cichej pracy. A dzięki opcjonalnemu Intel® vPro® możesz zdalnie zarządzać swoim systemem.

Użyj go na swój sposób.

Montaż na stole, ladzie lub kiosku. Trzy rozmiary ekranu. W orientacji pionowej lub poziomej. Wybierz konfigurację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Od pełnego zakresu regulacji nachylenia i wysokości po porty na akcesoria, jest to system POS, który może być używany tak, jak chcesz. System ten został zaprojektowany tak, aby przejść rygorystyczne testy wojskowe, być odpornym na wnikanie pyłu i cieczy oraz wytrzymać częstą dezynfekcję, a także posiada stopień ochrony IP 44. 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena!

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316