Przejdź do treści
Logo HP

HP Engage

Powered by ROLV
Modułowy system POS

Modułowe systemy POS

Modułowe platformy punktów sprzedaży oferują elastyczność w zakresie rozbudowy systemu w zależności od potrzeb biznesowych. Łatwe zarządzanie biznesem dzięki stabilnej, bezpiecznej i wydajnej platformie, która zapewnia wiele opcji zastosowania i konfiguracji.

Poznaj produkty

HP Engage Flex Pro G2

Połącz. Konfiguruj. Personalizuj.

Dzięki wielu opcjom łączności, grafiki i sieci, a także możliwości podłączenia szeregu urządzeń peryferyjnych, ta potężna platforma może być skonfigurowana dla niemal każdego środowiska. Pozwala również na organizację i optymalizację ciasnych przestrzeni, dzięki temu, że rozwiązanie to, wraz z wyświetlaczem, może być zasilane za pomocą jednego kabla i gniazdka elektrycznego.

Uzyskaj lata wysokiej wydajności dzięki wysokiej jakości komponentom, takim jak procesory Intel® 13. generacji, do 128 GB pamięci RAM DDR5 oraz wielu systemom operacyjnym i opcjom portów. Planuj z wyprzedzeniem dzięki pięcioletniemu cyklowi życia, który pozwala na wdrożenia zgodne z harmonogramem oraz rozszerz ochronę dzięki opcjonalnemu 5-letniemu wsparciu części/serwisu.

Wbudowane zabezpieczenia i łatwość zarządzania

Spędzaj więcej czasu skupiając się na swojej działalności, a nie na technologii. Ciesz się automatycznym wykrywaniem i naprawianiem oprogramowania sprzętowego od pierwszego dnia dzięki HP Sure Start Gen 7 oraz zmniejsz koszty i złożoność zdalnego zarządzania platformą dzięki zestawowi HP Manageability Integration Kit.

HP Engage Flex Pro-C G2

Stwórz idealne rozwiązanie dla swojej przestrzeni

Dzięki elastycznym opcjom łączności, grafiki, sieci i różnorodnym urządzeniom peryferyjnym można dostosować zestaw sprzętowy do własnych potrzeb - niezależnie od tego, czy jest to punkt sprzedaży, czy system nadzoru. Kompaktowy rozmiar pozwala na idealne dopasowanie do środowiska pracy. Pomimo tego, że 30% jest mniejszy niż jego poprzednik, nadal oferuje pełną elastyczność do różnych celów.

Nasze rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o pracy i możliwości rozbudowy w miarę rozwoju firmy. Dzięki zaawansowanemu procesorowi Intel® sprostasz każdemu zadaniu. Dostosuj swoją przestrzeń, wybierając dyski Intel® Optane™ SSD, SATA lub M.2 - możesz zainstalować nawet pięć dysków w każdym systemie.

Stabilny i bezpieczny od razu po wyjęciu z pudełka.

Obniża koszty i upraszcza zarządzanie różnymi platformami, jednocześnie zabezpieczając kluczowe zasoby dzięki innowacyjnym, zintegrowanym i proaktywnym funkcjom ochrony i zarządzania dostosowanym do systemu i charakterystyki danych.

HP Engage Flex Mini

Mały, ale potężny

To potężne urządzenie zostało zaprojektowane do świadczenia usług w całym przedsiębiorstwie bez zajmowania cennej przestrzeni. Oferuje procesor Intel® Core™ i9 dziesiątej generacji, 64 GB pamięci, pamięć masową PCIe NVMe i opcjonalny Intel® Optane™ dla szybkiej i płynnej wydajności.

Zaprojektuj system dla swoich unikalnych operacji biznesowych dzięki licznym opcjom pamięci masowej, pamięci RAM i procesora. Dwa konfigurowalne porty I/O umożliwiają podłączenie akcesoriów i wyświetlaczy, a użytkownik może wybrać jedną z dostępnych wersji systemu operacyjnego Windows 10 Pro lub Windows 10 IoT

Wiodące w branży bezpieczeństwo i niezawodność

Przerwy w działalności nie wchodzą w grę. Dlatego HP Engage Flex Mini został zaprojektowany tak, aby przejść rygorystyczne testy wojskowe i ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa - od BIOS-u, przez przeglądarkę, po system operacyjny

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena!

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316