Przejdź do treści
Logo HP

HP Engage

Powered by ROLV

Urządzenia peryferyjne

Gama dostępnych opcji obejmuje skanery kodów kreskowych, drukarki, kasy fiskalne i monitory, umożliwiając dostosowanie rozwiązań w punktach sprzedaży.

Poznaj produkty

Klawiatura HP POS z czytnikiem pasków magnetycznych

Zoptymalizowany pod kątem kas i miejsca na ladzie

Klawiatura HP POS Keyboard z MSR II ułatwia szybkie i precyzyjne transakcje podczas akceptowania kart lojalnościowych i kredytowych klientów. Ta pełnowymiarowa klawiatura posiada zintegrowany MSR w kompaktowej konstrukcji o przekątnej 14 cali, idealnej do ciasnych lad i kiosków.

Szuflada kasowa HP Standard Duty i USB Standard Duty

Konstrukcja oszczędzająca miejsce, aby zmaksymalizować przestrzeń

Standardowa szuflada kasowa HP zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność, aby spełnić obecne wymagania sprzedawców detalicznych. Solidna stalowa konstrukcja, kompaktowy rozmiar i dwa gniazda na nośniki sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla branży detalicznej i turystycznej, która potrzebuje wysokiej jakości szuflad kasowych.

HP Engage One 10,1"
Wyświetlacz dotykowy

Rozwiązanie, które można umieścić tam, gdzie jest potrzebne

Udostępniaj klientom dynamiczne treści i daj im możliwość wprowadzania własnych danych w celu personalizacji ekranu dotykowego HP Engage One 10,1″ dla systemów HP Engage One. Rozwiązanie to charakteryzuje się trwałym, łatwym w czyszczeniu, bezramkowym ekranem dotykowym, regulowaną podstawą zapewniającą optymalne ustawienie oraz prostym połączeniem USB-C™.

HP Engage Imaging
Skaner kodów kreskowych II

Ulepszone funkcje zapewniające płynną obsługę

Używany w połączeniu z systemami kasowymi HP, skaner kodów kreskowych HP Engage Imaging II oferuje lepszy zestaw funkcji i usprawnia zbieranie informacji. Wytrzymała konstrukcja, zwiększona funkcjonalność i poprawiona tolerancja ruchu maksymalizują pozytywne wrażenia z transakcji zarówno dla sprzedawców detalicznych, jak i klientów.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena!

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316