Przejdź do treści

ROLV Group

Pomysły, które łączą.

O ROLV Group

Wsparcie projektów

Sprzedaż

Podejście omnichannel.
Online, Retail, B2B, B2C z obsługą od początku do końca. Dla każdego produktu i potrzeby biznesowej.

E-COMMERCE

Doświadczenie oparte na rzeczywistych projektach. Magento, Prestashop, Shopper, WooCommerce i wiele więcej z pełnym wsparciem IT.

Marketing

Potrzebujesz nowych klientów? Możemy ich zapewnić! Najnowsze techniki online i offline, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Jak pracujemy?

Twoja firma dzisiaj i jutro.

1. Twoje problemy

Na początku poznajemy Ciebie i Twój biznes. Kiedy stwierdzimy, że pewne elementy można rozwinąć, rozpoczynamy fazę numer 2

2. Nasze rozwiązania

Po dogłębnej analizie działalności firmy przygotowujemy kompleksową ofertę wsparcia, uwzględniającą uproszczenie procesów, zastosowanie odpowiednich form promocji oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

Więcej o nas

HISTORIA ROLV

Grupa ROLV została założona w 2012 roku przez czterech partnerów, z własnym biurem i centrum dystrybucyjnym w Pruszkowie pod Warszawą.

Od początku swojej działalności firma wspiera i realizuje projekty biznesowe dla wiodących producentów elektroniki na rynku polskim i zagranicznym.

Kluczowe elementy

  • Doświadczenie w B2B i B2C sprzedaż, w tym Omnichannel podejście
  • Rozwój marki własne jako podstawa dla gładkiego rozszerzenia grupy
  • Stałe poszerzanie zespołu specjalistów, pozwalające na lepsze wsparcie biznesu
  • Dzięki szerokiej gamie wykorzystywanych systemów e-commerce, najnowszej infrastrukturze chmurowej i integracji z prawie wszystkimi przewoźnikami, nie ma ograniczeń co do skalowalności biznesu

DLACZEGO ROLV GROUP

Nad projektami pracują specjaliści z zakresu e-commerce, marketingu, sprzedaży bezpośredniej, logistyki i inżynierii, których liczba wynosi obecnie ponad 100 osób.

Partnerzy strategiczni

Mi-Home.pl

XIAOMI

Otwarcie pierwszej strefy Mi Zone w Warszawie, Mi Store oraz własnej autoryzowanej platformy Mi-Home.pl dla produktów Xiaomi przez ROLV Group.

HP

Strategiczna współpraca oparta na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, z pełnym wsparciem w zakresie usług posprzedażowych i marketingu.

Logo TECNO

TECNO

Wsparcie w otwarciu pierwszego oficjalnego sklepu internetowego TECNO w Polsce - TECNO-Store.pl wraz z licznymi działaniami marketingowymi.

Ostatnie główne wydarzenie

ROLV Group JEST OFICJALNYM PARTNEREM HP Engage

Poznaj rozwiązania HP dla punktów sprzedaży - znajdź idealny produkt dla swojej firmy.

Porozmawiajmy