Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Premiera Xiaomi Mi 9T

Premiera Xiaomi Mi 9T

  Xiaomi wchodzi na wyższy poziom

  Ścisła współpraca szybkiego procesora Snapdragon 730 i 6 GB pamięci RAM zapewni wymaganą moc do najtrudniejszych zadań, a pojemna bateria 4000 mAh wyniesie komfort użytkowania na zupełnie nowy poziom. Brilliance jest tuż za rogiem. Wysyłka rozpoczęła się 11 lipca z cenami ustalonymi na 1599zł za wersję 64GB i tylko 1699zł za wersję 128GB, oficjalna dystrybucja tylko na www.mi-home.pl.

  Innowacyjna fotografia

  Potrójna kamera AI

  Aparat o wysokiej rozdzielczości 48 MP + teleobiektyw 8 MP + ultraszerokokątny aparat 13 MP sprawią, że poczujesz się jak profesjonalny fotograf. Inteligentne rozpoznawanie scenerii zapewnia precyzyjny efekt bookeh. Każde ujęcie jest strzałem w dziesiątkę.

  Doskonale ukryty

  Wyskakujący aparat do selfie o rozdzielczości 20 MP pozostawia miejsce na większy ekran, dzięki czemu stosunek ekranu do obudowy wynosi 91,9%. Ledwo widoczny, dopóki nie dotkniesz aplikacji aparatu, wyskakuje płynnie, wraz z niestandardowym efektem dźwiękowym. 

  Płonący projekt

  Tylne wykończenie Fierey

  Tył Mi 9T wygląda egzotycznie i zadziwiająco. Gdy padają na niego promienie światła, jego śmiałe płomienie ożywają. To prawie tak, jakby miał swoje własne nastroje, które są jeszcze głębsze dzięki klasycznej czarnej konstrukcji z włókna węglowego.

  Przyspieszenie Dual Turbo

  Aby zapewnić optymalne wrażenia w grach, Mi 9T oferuje nie tylko świetny sprzęt, ale także optymalizację oprogramowania, która zwiększa wydajność.