Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Rewolucja 5G

Rewolucja 5G

  Smartfony Mi 10 przyzwyczaiły swoich fanów do niesamowitej wydajności w korelacji z niezwykle atrakcyjną ceną. Jednocześnie każda generacja serii przynosiła ewolucję, przynosząc znaczące zmiany w designie i funkcjonalności. Taką ewolucję przeszedł Xiaomi Mi 10 Lite, oferując innowacyjną technologię 5G - prawdziwą rewolucję w dziedzinie łączności z sieciami komórkowymi.

   

  Moc zdolna do obsługi 5G

  Nowoczesna technologia 5G potrzebowała odpowiedniego podłoża do działania w postaci nowoczesnego i wydajnego układu. Wybór padł na Qualcomm® Snapdragon™ 765. Procesor ten zagwarantował flagowemu Mi 10 Lite szybkość i niezwykle wysoką kulturę pracy, przekładającą się na niskie temperatury i chłodną obudowę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Tak wydajna jednostka w połączeniu z 6 GB pamięci RAM to naprawdę groźne połączenie, zagrażające wielu flagowym urządzeniom.

   

  Obraz, który koi oczy

  Niesamowita szczegółowość wyświetlacza wykonanego w technologii AMOLED jest tym, co zbliża Mi 10 Lite do granicy flagowych smartfonów. Na straży dbałości o szczegóły stoi wysoka rozdzielczość 2400 × 1080 pikseli, która gwarantuje, że podczas oglądania selfie dostrzeżemy każdy pojedynczy włos. Duży ekran o przekątnej 6,57″ sprawia, że Mi 10 Lite to także przenośne urządzenie do oglądania filmów i grania we wszystkie mobilne tytuły.

   

  Dołącz do ery 5G

  Nie zwlekaj i dołącz do ery niesamowitych transferów i zerowych opóźnień z Mi 10 Lite! Zapomnij o lagach i zacinających się animacjach mając pod ręką ultra wydajny procesor i pokaźną pamięć RAM. Xiaomi Mi 10 Lite to smartfon, który przewyższa oczekiwania i zapewnia niesamowite wrażenia dostępne za atrakcyjne pieniądze.

  Xiaomi Mi 10 Lite oraz inne urządzenia z tej serii dostępne są do nabycia w oficjalnym sklepie polskiej dystrybucji produktów Xiaomi - ... Mi-Home.pl