Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Premiera telewizorów Mi LED

Premiera telewizorów Mi LED

  Debiut telewizorów Xiaomi na polskim rynku odbił się sporym echem, pozostawiając po sobie znaczący ślad w tym segmencie sprzętu elektronicznego. Urządzenia te mogły pochwalić się wysoką jakością wykonania, szybkim systemem Android TV oraz niesamowitą jakością wyświetlanego obrazu. Telewizory Mi LED zadebiutowały w sklepie Mi-Home.pl w dwóch seriach: Mi 4A / 4S i dostępne są w trzech wariantach rozmiarowych: 32, 43 i 55 cali.

  Moc serii 4S

  Dwaj najwięksi przedstawiciele dumnej rodziny Mi LED TV mogą pochwalić się wsparciem dla nowoczesnej technologii wyświetlania wysokiej dynamiki gamy kolorów HDR. Dzięki temu każda sceneria będzie wyświetlana niezwykle realistycznie, z pełnią detali przekraczającą oczekiwania użytkownika. Wrażenie pełnej immersji potęguje rozdzielczość 4K, dzięki której rozmazane krawędzie to relikt przeszłości!

  Pełna wszechstronność modelu 4A

  Jego specyfikacja idealnie pasuje do mniejszych pomieszczeń, takich jak kuchnia czy sypialnia. Rozdzielczość HD Ready w połączeniu z 32-calowym rozmiarem to idealne połączenie, które zagwarantuje optymalne wrażenia z oglądania. Wygodne sterowanie głosowe z poziomu pilota, a także wiele innych funkcji takich jak dedykowany przycisk "Netflix" zmaksymalizują wygodę codziennego oglądania.

  Okno na świat kina

  Seria telewizorów Mi LED TV to pełnia kinowych wrażeń, wzbogacona o technologię HDR i niesamowitą rozdzielczość 4K. Sięgnij do świata 4K i poznaj rozbudowane funkcje Android TV oraz detale, dzięki którym w pełni zanurzysz się w niesamowitym świecie kina!

  Telewizory z serii Xiaomi Mi LED TV są dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie polskiej dystrybucji produktów Xiaomi - ... Mi-Home.pl