Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Wielki powrót serii POCO

Wielki powrót serii POCO

  Seria POCO zasłynęła jako "pogromca flagowców", przez co wielu fanów wyczekiwało jej powrotu. Nadszedł dzień, w którym fani w końcu otrzymali swój upragniony smartfon i mogą cieszyć się niesamowitą wydajnością niezależnie od narzuconego scenariusza. Postaw na Xiaomi POCO F2 Pro i pozwól swojemu życiu nabrać tempa!

  Serce bestii

  Flagowy pogromca nie zasługiwałby na ten dumny tytuł z nieflagowym procesorem. Dlatego POCO F2 Pro został wyposażony w topową jednostkę Qualcomm® Snapdragon™ 865 - ośmiordzeniowego potwora, który nie uznaje kompromisów i nie boi się żadnych wyzwań. Z taką mocą w dłoni praca na dowolnej aplikacji uruchomionej na tym urządzeniu będzie czystą przyjemnością. Ogromna wolna przestrzeń (128 GB lub 256 GB w zależności od wariantu) sprawi, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na ulubione aplikacje!

  Podwójna konstrukcja

  POCO F2 Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności i wyglądzie. O wyglądzie świadczy agresywny design obudowy, ozdobionej znakiem X, ułożonym z głównych kamer urządzenia. O wydajności urządzenia świadczy technologia LiquidCool 2.0, która inteligentnie usuwa ciepło nagromadzone podczas długich sesji w ulubionych grach lub podczas intensywnej pracy. Te dwie strony sprawiają, że POCO F2 Pro jest zarówno pięknem, jak i bestią w świecie technologii mobilnych.

  Dołącz do mocy POCO

  Jeśli wydajność jest kwestią, którą stawiasz ponad wszystko inne, POCO F2 Pro jest urządzeniem dla Ciebie! Nie trać czasu na klatkowanie animacji i niekończące się ładowanie aplikacji - wyposaż się w POCO F2 Pro i doświadcz mocy flagowca w nieflagowej cenie!

  Xiaomi POCO F2 Pro oraz inne urządzenia z tej serii dostępne są do nabycia w oficjalnym sklepie polskiej dystrybucji produktów Xiaomi - ... Mi-Home.pl.