Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Mi-Home.pl najlepszym E-commerce na IT Champions 2022

Mi-Home.pl najlepszym E-commerce na IT Champions 2022

  6. edycja gali IT Reseller - IT Champions odbyła się 19 maja 2022 r. po raz trzeci w eleganckim otoczeniu Hotelu Bristol w Warszawie. W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również przedstawicieli naszej firmy. To wielki zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Podczas tego wyjątkowego wieczoru nie tylko wymieniliśmy się spostrzeżeniami i wieloletnim doświadczeniem z naszymi "kolegami po fachu", ale także mieliśmy okazję wejść i pozdrowić ich ze sceny! Uroczystość poprowadziła Agnieszka Borysiuk, dziennikarka i prezenterka, której towarzyszył Mariusz Laurisz, CEO Wydawnictwa IT Reseller.

  Leszek Sowiński, Prezes Zarządu

   

  Powodem, dla którego CEO Grupy ROLV Leszek Sowiński znalazł się w centrum uwagi, było zdobycie przez nasz wyjątkowy zespół statuetki IT Champion w kategorii E-commerce. Wszystkie nasze działania, projekty i codzienna praca przyczyniły się do tego wyjątkowego momentu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i doceniamy sposób, w jaki nasze wysiłki zostały nagrodzone.

  Chcielibyśmy podziękować za uznanie i nagrodę, która jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Niezmiernie cieszymy się z otrzymanego tytułu i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby projekt Mi-Home stał się najlepszą platformą e-commerce w Polsce i regionie.

  Źródło: itresseler.pl