Przejdź do treści
Strona główna " Aktualności " Odrodzenie serii Redmi Note

Odrodzenie serii Redmi Note

  Seria Redmi Note obrosła kultem i stała się swego rodzaju legendą ze względu na atrakcyjną cenę i jej połączenie z możliwościami oferowanymi przez urządzenia z tej serii. Najnowsi przedstawiciele Xiaomi Redmi Note 9 kontynuują ten trend, usilnie starając się utrzymać ciężar legendarnego tytułu smartfona. Na pokładzie możemy spodziewać się jak zawsze ogromnej baterii, szybkiego procesora i zestawu aparatów, które sprawdzą się w każdych warunkach.

  Moc pięciu kamer

  Redmi Note 9 może pochwalić się czterema zaawansowanymi obiektywami z tyłu urządzenia oraz obiektywem 13 MP do selfie. Główny aparat 48 MP jest wyposażony w przysłonę ƒ/1.79, zapewniając niezwykle jasne i ostre zdjęcia, nawet gdy warunki oświetleniowe na zewnątrz nie są sprzyjające. Kamera z przodu również nie zawodzi. Obiektyw 13 MP ukryty z przodu to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niesamowite selfie. Szeroka gama trybów i funkcji została specjalnie zaprojektowana, abyś mógł stworzyć niesamowite zdjęcie, które idealnie odzwierciedli Twój charakter i styl.

  Bateria godna tej serii

  Ogromna bateria to już tradycja serii Redmi Note, dzięki której urządzenie bez problemu wytrzymuje kilka dni pracy na jednym ładowaniu. Nie inaczej jest w przypadku Xiaomi Redmi Note 9 i jego niesamowitej baterii o pojemności 5020 mAh, która wyznacza trendy i zawstydza konkurencję nieprzyzwoicie długim czasem pracy na włączonym ekranie. Aby spotęgować wrażenie mocy, w zestawie znajduje się ładowarka o mocy 22,5W, dzięki której uzupełnienie energii w smartfonie będzie błyskawiczne jak nigdy dotąd w serii Redmi Note!

  Smartfon, który zachowuje tradycję

  Wejdź na Mi-Home.pl i stań się częścią legendy, która tworzy się na Twoich oczach! Zapomnij o częstym ładowaniu smartfona i pracuj płynnie i bez ograniczeń. Twórz imponujące zdjęcia i niech magia serii Redmi Note towarzyszy Ci każdego dnia!

  Smartfony z serii Xiaomi Redmi Note 9 dostępne są do nabycia w oficjalnym sklepie polskiej dystrybucji produktów Xiaomi - Mi-Home.pl!