Przejdź do treści
poly studio

Poly

Powered by ROLV

Wideokonferencje

Wyglądać i brzmieć jak najlepiej.

Od burzy mózgów w sali konferencyjnej po współpracę w kawiarni i konsultacje w kuchni, Poly zapewnia widoczność i obecność niezależnie od lokalizacji, aktywności lub firmy. Zapewnia pewność siebie, zdolność adaptacji i przewagę potrzebną do prowadzenia dyskusji. Uznając mnogość potrzeb, oferujemy różnorodne rozwiązania dostosowane do Twoich unikalnych wymagań, zapewniając wsparcie gdziekolwiek jesteś.

poly studio x30

Rozwiązania All-in-One

Wszystkie niezbędne elementy do udanego połączenia wideo w zestawie. Zintegrowane oprogramowanie w naszych kompleksowych rozwiązaniach jest kompatybilne z wieloma preferowanymi aplikacjami platformowymi.

Rozwiązania modułowe

Łatwo zintegruj nasze modułowe systemy wideokonferencyjne z kamerami, mikrofonami i dodatkowymi komponentami innych firm, aby dostosować idealną przestrzeń.

Rozwiązania USB

Wystarczy zabrać ze sobą laptopa, podłączyć go i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, jednocześnie korzystając ze znanych aplikacji, z których korzystasz na co dzień.

Rozwiązania PC

Nasze rozwiązania, oparte na komputerach PC, są wyposażone w technologie audio i wideo Poly oparte na sztucznej inteligencji, wraz z komputerem do współpracy i prostym kontrolerem, zapewniając płynne wrażenia.

Rozwiązania osobiste

Osobiste urządzenia wideo Poly pozwalają zaprezentować się z jak najlepszej strony, pewnie i wyraźnie. Zoptymalizuj swoje połączenia wideo, niezależnie od miejsca pracy.

Akcesoria

Kamery, wózki, mikrofony, piloty i ekrany dotykowe - dodatki wideo wzbogacające przestrzeń konferencyjną.

Bezpłatna wycena!

Kontakt

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316