Przejdź do treści
POLY EDGE

Poly

Powered by ROLV

TELEFONY

Telefony biznesowe i konferencyjne

Uwolnij moc swoich pomysłów dzięki doskonałym rozwiązaniom audio. Pozwól telefonom biznesowym i konferencyjnym Poly wzmocnić każde słowo, zapewniając klarowność i błyskotliwość w każdej rozmowie, czy to przy biurku, czy w sali konferencyjnej

Telefony biurkowe IP

Proste w instalacji i obsłudze, kompatybilne z niemal wszystkimi platformami. Telefony Poly charakteryzują się eleganckim wzornictwem, dzięki czemu nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku, ale także podkreślają estetykę biurka.

Telefony bezprzewodowe

Utrzymuj płynną komunikację w dowolnym miejscu i czasie - w pracy. Jesteś w dobrych rękach. Zaprojektowany z myślą o trwałości i łatwośći rozbudowy. Upewnij się, że nigdy nie przegapisz połączenia.

Głośniki

Wyjątkowe pomysły wymagają nieskazitelnego dźwięku do ich prezentacji. Podłączając profesjonalny zestaw głośnomówiący do komputera lub tabletu, będziesz wyróżniać się na spotkaniach i skutecznie domykać transakcje.

Telefony konferencyjne IP

Zbierz uczestników, podziel się ważnymi pomysłami i zagwarantuj, że wszystkie głosy zostaną usłyszane. Nawet jeśli uczestnicy spotkania nie są fizycznie razem, doświadczą poczucia jedności, jakby byli w tym samym pomieszczeniu.

Bezpłatna wycena!

Kontakt

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316