Przejdź do treści
zestawy słuchawkowe poly

Poly

Powered by ROLV

SŁUCHAWKI

Pracuj tutaj. Pracuj tam.

W pracy nie chodzi tylko o to, gdzie się udajesz lub o której godzinie przychodzisz. Chodzi o to, co robisz, jak to robisz i jak wykonujesz swoje zadania. A do tego wszystkiego naprawdę potrzebna jest dobra komunikacja. Zestawy słuchawkowe Poly zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały świetnie i pomagały słyszeć i być słyszanym bardzo wyraźnie, jednocześnie nie rozpraszając uwagi. Zapewniają niesamowitą jakość dźwięku podczas wszystkich ważnych rozmów.

Bluetooth

Elastyczność pracy zdalnej pozwala uwolnić się od ograniczeń. Dzięki zestawom słuchawkowym Poly Bluetooth masz swobodę odkrywania nowych ścieżek, nawet podczas spaceru po jednej z nich.

poly savi

DECT

Bezprzewodowe biurowe zestawy słuchawkowe klasy premium. Zestawy słuchawkowe Poly DECT zapewniają bezpieczeństwo i zwiększony zasięg niezbędny do prowadzenia najważniejszych rozmów.

poly blackwire

USB

Wysokiej jakości zestawy słuchawkowe USB. Łatwe w obsłudze i konfiguracji. Wystarczy je podłączyć i gotowe.

poly voyager

Centrum kontaktowe

Profesjonalne zestawy słuchawkowe Poly zapewniają elastyczność pracy z dowolnego miejsca, kompatybilne z dowolną preferowaną usługą.

poli da85

Akcesoria

Akcesoria do zestawów słuchawkowych i procesory dźwięku. Akcesoria do zestawów słuchawkowych zaprojektowane w celu optymalizacji jakości dźwięku i zapewnienia komfortu przez cały dzień.

Bezpłatna wycena!

Kontakt

Wypełniając formularz na stronie

✉ Pisząc na adres hp@rolv.pl

Dzwoniąc pod numer +48 698 679 316